Casa Por Temporada Praia De Atalaia
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Κατά τη διαμονή στην Casa Por Temporada Praia De Atalaia Αρακαζού με 5 υπνοδωμάτια, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Oceanário de Aracaju, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 13 λεπτών με τα πόδια.
Αυτή η βίλα με 7 μπάνια απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Αρακάζου και περίπου 2 χλμ. από σημεία πολιτιστικού ενδιαφέροντος, όπως η παραλιακή ζώνη Atalaia. Το Projeto TAMAR απέχει μόνο 18 λεπτά με τα πόδια από αυτή την παραθεριστική κατοικία, ενώ η παραλιακή λεωφόρος της Αρακαζού είναι σε απόσταση 17 λεπτών με τα πόδια.
Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να απολαύσουν τη θέα στον κήπο. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Στο κατάλυμα διατίθεται μικρή κουζίνα με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Acai Na Tigela προσφέρει λιχουδιές βραζιλιάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση μόλις 300 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Strike 121,4 χλμ.
- Metropolitan Cathedral1,4 χλμ.
- Thermas Corpo Sano1,3 χλμ.
- Farol Cotinguiba1 χλμ.
- Night Club Colosseo1,5 χλμ.
- Oceanarium750 μ.
- ΚέΝτρο ΠοΛιτισμού και ΤεΝχώΝ Sergipe1,1 χλμ.
- ΠΛατεία ΕκδηΛώσεωΝ Atalaia1,2 χλμ.
- Farol Center1,1 χλμ.
- Monumento aos Formadores de Nacionalidade1,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αρακάζου Αεροδρόμιο4,3 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Αρακάζου από η Casa Por Temporada Praia De Atalaia;
Η Casa Por Temporada Praia De Atalaia απέχει 5 χλμ. από το Αρακάζου. - ❓
Η Casa Por Temporada Praia De Atalaia διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Por Temporada Praia De Atalaia θα απολαύσουν πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Por Temporada Praia De Atalaia;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa Por Temporada Praia De Atalaia με το κατοικίδιο ζώο σας.